Gościliśmy

Licznik odwiedzin:1028284

Szczególnie polecamy

TERMY MALTAŃSKIE

Wymarzone Wakacje

WojArt

Nikubowling
 
O Programie Drukuj Email
Promocje, rabaty i niższe ceny – takie korzyści daje tylko
program Profit Club!
 

„Profit Club” to program rabatowy, który OM NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań przygotowała dla Kolegów i Koleżanek Związkowców w Wielkopolsce. W ramach I etapu współpracowało z nami 58 firm, oferujących zniżki, rabaty i preferencje Członkom NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań.
     II etap „Profit Clubu” został przygotowany z myślą o wszystkich Związkowcach, których Komisje są zarejestrowane w Zarządzie Regionu Wlkp. NSZZ „Solidarność”.
     Posiadacz karty „Profit Club” ma możliwość korzystania z określonych preferencji w ponad 100 firmach różnych branż m.in. banku, sieci sklepów spożywczych, sklepów z artykułami dziecięcymi oraz konfekcją damską i męską, sieci montażu i sprzedaży okien, kinie, siłowni, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz wielu wielu innych, które proponują w ponad 257 placówkach rabaty od 3 do 50% wartości produktu lub usługi. Dalej prowadzone będą działania w celu zwiększenia ilości ofert w innych miejscowości.
     Dzięki różnorodności firm uczestniczących w programie i ich ofert zamieszczonych na niniejszej stronie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Strona internetowa zawiera katalog z opisem wszystkich firm oraz regulamin programu, z którym należy się zapoznać. Wszelkie informacje i aktualizacje dotyczące programu będą systematycznie zamieszczane na naszej stronie.

KUPUJ I OSZCZĘDZAJ Z KARTĄ „PROFIT CLUB”!