Szanowni Państwo,
aby jak najskuteczniej docierać do Członków Związku z ofertą Programu Rabatowego Profit Club na stronie internetowej www.profit-club.pl stworzono dodatkową funkcję Newslettera.
Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji dotyczących przystąpienia nowych firm do Programu Rabatowego Profit Club oraz ofert specjalnych dla Członków Związku drogą mailową, proszone są o zgłoszenie się poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newslettera programu rabatowego Profit Club. Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez OM NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od OM NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Poznań Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.